Puhastusteenused I ZEP Service

Teenindus: (+372) 515 7849

Teenused

Veehooldus

Puhastame ja hooldame joogi-, tarbe-,  ja heitvett. Eemaldame katlakivi, korrosiooni (rooste) ja mikroobid. Likvideerime ummistused, hooldame trappe, trasse kaevusid ning erinevaid biopuhastussüsteeme.

Põrandahooldus

Puhastame ja hooldame kivi, betooni, looduskive (s.h. marmor), puitu, parketti, laminaati, PVC`d, linoleumi ja tekstiili. Teostame plekieemaldust, süvapuhastust, vahatamist ja impregneerimist.

Survepesu

Teostame kvaliteetset survepesu seintele, põrandatele, fassaadidele või terve hoonele ning tehnikale (s.h. sõjaväe ja muu eritehnika).

Reostuse eemaldamine

Kiire ja efektiivne reostuse eemaldamine keemiliselt või bioloogiliselt, mistahes pindadelt või pinnasest.

Ventilatsioonide hooldus

Puhastame, hooldame ja dessinfitseerime ventilatsiooni trasse, sise ja välisagregaate ning teisi süsteeme (konditsioneere, soojusvaheteid, gradiire).

Hallituse tõrje

Teostame hallituse ja vetikate ning samblike efektiivset tõrjet sise ja välisruumides (dušširuumides, saunades, keldrites, pööningutel, lao- ja tootmisruumides). 

Desinfitseerimine

Desinfitseerime vett (eemaldame ka biokilet), pinnast, olme ja tootmisruume. Teostame teenust efektiivselt ja suures mahus (kuni 10 000 m3 / minutis).

Tekstiilide puhastamine

Eemaldame plekke ja ebameeldivaid lõhnasid, teostame süvapuhastust ja kaitset. Teostame puhastust pehmele mööblile, vaipadele ja markiisidele. 

Miks valida ZEP Service

Meie võimalused on pea piiramatud

Leiame Teie puhastus- ja hooldusprobleemidele alati efektiivseid keskkonnasõbralikke lahendusi kõrgkvaliteedilisel tasandil. 

1000
puhastuslahendust
1000
puhastatud objekti
1000
teostatud projekti
1000
lahendatud probleemi